środa, 24 czerwca 2009

Epizod 49

W związku z zamknięciem platformy blog.pl na Onecie, przeniesione zostały z niego komentarze i widnieją pod postem jako jeden wpis mojego autorstwa

- Yyy...cześć? - Nara Shikamaru nie ukrywał zdziwienia gdy po otwarciu drzwi zobaczył niebieskooką postać, od której bez wątpienia biła chęć mordu
- Cześć - odpowiedział blondyn próbując przywołać na twarz uśmiech, który raczej go nie przypominał. Bez zaproszenia wszedł do środka mijając czarnowłosego chłopaka i ściągnął buty. Spojrzał jeszcze raz na gospodarza, jakby w zastanowieniu i po chwili ściągnął także kurtkę.
- Jasne, wejdź i czuj się jak u siebie - uśmiechnął się sztucznie, kierując się do swojego pokoju wraz z gościem. Mijając salon krzyknął tylko do matki coś w stylu "będę u siebie, nie przeszkadzać" i podreptał pod drzwi z wywieszoną na nich tabliczką z napisem "proszę pukać".

- Widzę, że cenisz sobie prywatność - sarknął Uzumaki i posilił się na uśmiech, który znów mu nie wyszedł
- Tak jakby, wchodzisz? - zapytał i nie czekając na odpowiedź, wepchnął chłopaka do środka, po czym zamknął drzwi - To skąd się tu wziąłeś? - zapytał siadając na łóżku, na którym walało się kilka zeszytów i książek.
- Z samochodu - powiedział siadając na krześle obrotowym i podjeżdżając do bruneta
- Acha - powiedział przyglądając się opatrunkowi na głowie blondyna - A to co, sprzeczka kochanków? - prychnął opierając się o ścianę
- Coś w tym stylu - niebieskooki skrzywił się dotykając dłonią głowy i westchnął głęboko, jakby wykończony.
- No to świadczy o tym jak bardzo się kochacie - mruknął, unosząc kącik ust
- Nie no ja po prostu z nim nie wytrzymam! - uniósł się nagle Uzumaki i po chwili znów opadł na krzesło ze zrezygnowaną miną - Wiesz co zrobił? Nawet sobie tego nie wyobrażasz! - zmarszczył brwi, a złowroga aura znowu się pojawiła.
- Nie wiem, powiedz mi - mruknął niechętnie i przejechał ręką po włosach, napotykając niebieskie tęczówki, które patrzyły na niego z zastanowieniem - Co? - zapytał zabierając dłoń i opierając ją o łóżko, by po chwili zsunąć się i niedbale położyć, opierając głowę na łokciu.
- Dziwnie wyglądasz - skwitował go - Nieważne, wiesz co zrobił ten dupek?! - chłopak poniósł głos i zacisnął dłonie na oparci krzesła.
- Czekam aż mi powiesz - westchnął
- Wyrzucił mnie z samochodu! Rozumiesz? Mnie! - wskazał palcem na siebie i naburmuszył się tak, ze jeszcze trochę a mógłby pęknąć.
- Dlaczego? - zapytał nieco rozbawiony
- Jak to dlaczego? Nie wiem co Cie tak bawi, powinieneś być zaskoczony i mi współczuć! - burknął, a Nara lekko machnął dłonią w lekceważącym geście.
- Po nim można się wszystkiego spodziewać - westchnął - Dlatego pytam się z jakiego powodu Cię wyrzucił? - odparł - "Rany...jakie to kłopotliwe" - i jakby na potwierdzenie swoich myśli ziewnął szeroko.
- A czy to jest ważne? - jęknął - Ważniejsze jest to, że nie mam przy sobie ani dokumentów, ani pieniędzy, nie mówiąc już o tym, że będę musiał tyle kilometrów wracać na piechotę - spuścił głową i okręcił się na krześle, by po chwili jęknąć przeciągle, wyrażając swoje załamanie.
- No chyba bez powodu Cię nie wyrzucił? Nawet on nie jest aż taki chamski - uniósł lekko głowę wyrażając niewielkie zdziwienie - Musiał mieć jakiś powód - oparł ją z powrotem na dłoni, patrząc wyczekująco na chłopaka.
- Nooo...zaczęliśmy rozmawiać o pewnych sprawach...- westchnął Uzumaki. Nie chciał mówić, że rozmawiali o związku Uchihy Itachi'ego z pewnym młodzieńcem, w końcu to prywatne sprawy. Nie chciał też wspominać o książce, którą owy mężczyzna napisał. Książka nie została jeszcze opublikowana, i on wraz z Sasuke, byli jedynymi osobami, które wiedzą o czym ona jest, nie licząc Nugato, który jest jej główny bohaterem - Powiedziałem mu, że powinien zacząć traktować pewne rzeczy poważnie...- przerwał na chwilę, próbując przypomnieć sobie przebieg rozmowy - I że nie każdego, tak jak jego, interesuje tylko własny tyłek - westchnął unosząc dłonie - No i mnie wyrzucił...to wszystko - spojrzał na zmarszczone brwi Nary, które analizowały jego wypowiedz, a po chwili usłyszał jego śmiech. Uniósł brwi czekając na wyjaśnienie powodu takiej reakcji.
- Przepraszam - zachichotał cicho - To w jego stylu - westchnął, uspokajając się
- Że niby on tak regularnie wyrzuca ludzi z samochodu? - sarknął, opierając brodę na dłoni i spoglądając w okno.
- Nie wiem, może...chodziło mi raczej o to, że w jego stylu jest takie wyolbrzymianie - wzruszył ramieniem
- Wyolbrzymianie czego?
- Naruto, to Twój facet - westchnął i spojrzał w okno - Rozwiązywanie problemów jest takie kłopotliwe - mruknął pod nosem i zwrócił się w stronę blondyna - Nie wiem, może odebrał to jako wytknięcie mu jego wad?
- Ale tu chodziło o konkretną sytuację, a nie o to, że ma zmieniać swój charakter! - jęknął z rezygnacją - Ja lubię jego charakter - uśmiechnął się pod nosem
- Dlaczego mnie to mówisz, to nie mój problem, poza ty, dlaczego wysadził Cię właśnie pod moim domem? - zadał pytanie, które od początku cisnęło mu się na usta.
- Mieliśmy jechać do Ciebie po materiały na egzaminy - obrócił się na krześle raz i drugi - Oh! Już wiem! - w złotowłosej głowie zapaliło się światełko i niebieskie oczy spojrzały z tryumfem na bruneta - Masz rozpuszczone włosy!
- To nad tym cały czas myślałeś? - zapytał przejeżdżając dłonią po włosach i oboje się roześmiali
***

Czarna Toyota zatrzymała się pod wielką, zdobioną bramą. Brunet wysiadł zabierając z siedzenia obok kwiaty i zamknął samochód. Wziął głęboki oddech i ruszył po żwirowej ścieżce w odpowiednim kierunku. Zatrzymał się przy sektorze siódmym gdzie znajdowała się długa ściana pokryta tysiącem tabliczek. Przechodząc wzdłuż wyszukiwał wzrokiem odpowiedniej cyfry i gdy na nią natrafił, przystanął. Wyciągnął dwa kadzidełka i podpalił, po chwili rozniósł się wokół aromat drzewa Jinkoh. Pociągnął za mały sznureczek, zwisający z przyczepionego do daszku dzwoneczka i przy jego melodii, złożył ręce do modlitwy, chyląc nisko głowę.
- "Witaj Mamo, dawno Cię nie odwiedzałem, chyba miesiąc minął. Wiesz, ostatnio wiele się zmieniło i trochę Cię zaniedbałem" - uśmiechnął się, spoglądając na kanji wyryte w tabliczce, z których składało się imię Mikoto, widniejące tuż pod nazwiskiem Uchiha. - "Mam nadzieję, że ojciec nie sprawia Ci żadnych problemów. Ja mam ich ostatnio trochę na głowie" - kącik ust wykrzywił się w cynicznym grymasie na wspomnienie ojca, a oczy niechętnie odszyfrowały niżej wyryte Fugaku. - "Prawdę mówiąc nie za bardzo mi idzie i chyba coraz bardziej się w tym wszystkim pogrążam" - westchnął wlepiając wzrok w unoszący się dym z kadzidełek - "Chciałbym abyś tu była i mogła mi doradzić, tak bardzo jestem ciekawy co powinienem uznać za słuszne..." - spuścił głowę pogrążając się w tej jednostronnej rozmowie.
Gdy kadzidełka się wypaliły, znów sięgnął do sznureczka by tym sposobem pożegnać swoją "rozmówczynię" i położył kwiaty, schylając głowę. Odwrócił się powoli i ruszył w kierunku samochodu.
W drodze powrotnej jego uwagę przykuła witryna pewnego sklepu i po chwili, wyszedł z niego z niewielkim ładnie zapakowanym pudełkiem. Wsiadł do Toyoty i ruszył do domu. Po niecałych dziesięciu minutach zaparkował przed posiadłością Uchihów i postanawiając, że kluczyki odda później skierował się w stronę domu Uzumakiego, prawdę mówiąc "ich" domu. Już z daleka zobaczył złotą czuprynę wystającą zza barierki otaczającej werandę. Zatrzymał się na chwilę i odetchnął głęboko. Chłopak siedział do niego tyłem.
- "No tak, to ja mam klucze" - pomyślał i przeklął pod nosem. Podszedł, powoli wchodząc po małych schodkach i spojrzał na niebieskookiego, który automatycznie zmarszczył brwi i wstał, nie odzywając się ani słowem. Brunet przekręcił klucz w zamku i otworzył drzwi szeroko, czekając aż blondyn wejdzie do środka. Ten bez zbędnych dyskusji wszedł do posesji, ściągnął buty i ruszył na górę. Czarnowłosy zrobił to samo tylko w spokoju i poszedł do kuchni, kładąc na stole zakup. Wstawił wodę i oparł się o blat, obmyślając strategię. Wiedział, że nie powinien oczekiwać przeprosin od Uzumakiego, bo to on zawinił. Gorzej było wymyślić coś, dzięki czemu chłopak mu wybaczy.
Zalał dwa kubki z kawą i postawił je na stole. Mimo, że strategii nie posiadał w dalszym ciągu, postanowił zrobić krok. W końcu aby coś zyskać trzeba próbować. Nic nie robieniem, niczego się nie osiągnie.To była jego dewiza na...chwilę obecną. Stanął więc przy schodach i zawołał chłopaka, który jak się spodziewał, nie kwapił się z odzewem. Ponowił próbę...kilka razy, aż chłopak się w końcu pokazał. Niebieskooki chcąc, a raczej nie chcąc, zszedł na dół i stanął przy schodach, na przeciwko bruneta.
- Możemy porozmawiać? - zapytał z nadzieją na brak jakiejś ostrej riposty.
- Teraz to chcesz rozmawiać, tak? A wcześniej to bez słowa wyjaśnień wyrzuciłeś mnie z samochodu - syknął, patrząc nieprzychylnie na czarnookiego. - Tak bardzo przeraziła Cię perspektywa spania na kanapie? Bo jeżeli chodzi Ci tylko o to, żeby utargować sobie miejsce w moim łóżku, to lepiej spasuj już teraz - burknął złośliwie, czekając na to co chłopak ma do powiedzenia.
- Chciałem Cię przeprosić - powiedział z beznamiętnym wyrazem twarzy, za którym starał się schować złość za słowa blondyna i po prostu t przeboleć.
- Ostatnio robisz to tak często, że to słowo straciło na wartości - powiedział cynicznie, kierując się do kuchni - I nawet kawę zrobiłeś - uniósł brwi, kiwając głową z udawanym uznaniem. Usiadł przy stole i czekał aż Uchiha zrobi to samo. Brunet podszedł i usiadł po przeciwnej stronie stołu.
- Mimo wszystko i tak chcę Cię przeprosić - powiedział patrząc w niebieskie oczy
- Mimo wszystko? Czyli co? Przepraszasz mnie tylko dlatego, żeby był spokój?
- Przecież wiesz, że nie to miałem na myśli. Mimo tego, że moje przepraszam nie ma wartości to i tak chciałem to zrobić - powiedział zdecydowanie, na co chłopak kiwnął głową i upił łyk kawy. Czarnowłosy westchnął i oparł się o oparcie. - Posunąłem się za daleko. Powinienem raczej powiedzieć co myślę o tym, co powiedziałeś o mnie, a nie chcieć Ci to uświadamiać w czynach, przepraszam - spojrzał na blondyna, który teraz patrzył prosto na niego.
- Więc co powiedziałem takiego, co zmusiło Cię do wyrzucenia mnie z samochodu?
- Stwierdziłeś, że interesuję się tylko swoim dobrem, a to nie jest prawda - westchnął
- Gdybyś mnie nie wyrzucił z auta to byś zapewne wiedział, że nie o to mi chodziło - pochylił się lekko nad stołem, obejmując obiema dłońmi kubek.
- To co miałeś na myśli, mówiąc, że interesuje mnie tylko mój własny tyłek? - zapytał zrezygnowany, że znów jego interpretacje były mylne. Co zdarzało się ostatnio coraz częściej.
- Chodziło mi o sytuację Twojego brata, o to, że on jest osobą, która obchodzi dobro świata, a Ty nie bierzesz w tym większego udziału. Owszem, mogło Cię to obrazić, nawet miało...- zaśmiał się i oparł na łokciach - Miałeś po prostu spojrzeć na to z innej perspektywy, a nie wyolbrzymiać do rozmiarów wieży Eiffela - dodał
- Poczułem się tak, jakby moje starania były gówno warte, a przecież tak bardzo się zmieniłem od kiedy Cię poznałem - westchnął
- Wielu ludzi ma w dupie to co się dzieje na świecie, jeżeli nie dotyczy to ich bliskich albo ich samych, ale oni z tego powodu nie zostawiają ludzi na ulicy bez pieniędzy i dokumentów! - burknął wyraźnie wciąż zły na metody bruneta. - Jeżeli chciałeś mi uświadomić jak bardzo Cię to zraniło, to mogłeś to zrobić w taki sposób jak teraz, poprzez rozmowę. Przecież nie jestem idiotą - warknął
- Jak wróciłeś do domu? - zapytał zmieszany
- Podwiozła mnie mama Nary, ale co z tego jak musiałem prawie godzinę gnić na werandzie? I nie zmieniaj tematu!
- Przepraszam! Ile razy mam Ci to jeszcze powtórzyć abyś mi wybaczył? - zapytał marszcząc brwi.
- Nie wiem, może raz, ale z wyrazem twarzy, który zgadzałby się z tym co mówisz? - zapytał z żalem, a dwie grafitowe tęczówki spojrzały na niego pełne skruchy. Blondyn westchnął odwracając głowę w stronę okna jakby coś rozważając. - Ale i tak śpisz dzisiaj na kanapie...w ramach pokuty - uśmiechnął się lekko lecz z rezerwą. Wiśniowe usta natomiast wygięły się wyraźnie i już po chwili odnalazły swe miejsce na opalonym policzku. Sekundę później zgrabny tyłek kapitana, opadł z powrotem na krzesło.
- Dziękuję - uśmiechnął się jeszcze raz, patrząc w niebieskie oczy.
- Sasuke, ja lubię tego egoistycznego dupka, jakim jesteś, nie chcę żebyś to zmieniał. Ale nie jesteś osobą, która najpierw robi, a później myśli, więc co tak naprawdę chciałeś osiągnąć wyrzucając mnie z auta? - zapytał podejrzliwie.
- Chciałem Ci pokazać jak postępuje osoba, która ma wszystko w dupie - powiedział i podrapał się w głowę. Uzumaki pochylił się nad stołem i złapał chłopaka za przód bluzki.
- Zrób to jeszcze raz, a Twoje posłanie znajdzie się na werandzie - wyszeptał ze słodkim uśmiechem na ustach, po czym lekko musnął wargi bruneta, który znalazł się w lekkim szoku.
- Dla kogo to? - zapytał wskazując zapakowane papierem ozdobnym, pudełko.
- Ekhmm...Dla Ciebie - odchrząknął, wyrywając się z tego przejściowego stanu niemocy.
- Dwa prezenty w ciągu jednego dnia? - zapytał unosząc brwi i zaczął odwiązywać wstążkę.
- Pomyślałem, że teraz może Ci się przydać - powiedział nim blondyn zdążył odwinąć papier.
- Dziękuję - czarnooki uśmiechnął się lekko na widok dwóch zaskoczonych, ale i rozczulonych takim podarunkiem, oczu.
Złotowłosy pochylił się i przyciskając ramkę na zdjęcia do klatki piersiowej, złożył czuł pocałunek na wargach bruneta. Po chwili blada dłoń zmusiła go do wstania i pociągnęła na swoje kolana
- Podoba Ci się? - zapytał odbierając z jego rąk, półprzeźroczystą, kryształową ramkę ze szmaragdowym paskiem widniejącym po jej prawej stronie, przechodzącym od góry do dołu.
- Jest...śliczna - westchnął, obejmując jego szyję jedną ręką - Ale i tak śpisz dzisiaj na kanapie - uśmiechnął się wrednie.
- Nie śmiem polemizować - pocałował go w szyję, uśmiechając się pod nosem.

- Jutro jest trening - mruknął, opierając brodę na czubku głowy bruneta.
- Wiem, trzeba się jeszcze pouczyć do egzaminów i dowiedzieć się kiedy możemy zaliczyć dzisiejszy - westchnął, głaszcząc go po plecach
- Mam notatki od Shikamaru...ale nie wiem czy się nimi z Tobą podzielę - powiedział udając zastanowienie.
- Czy jest coś co muszę zrobić abyś rozważył pozytywnie swój dylemat? - zapytał unosząc głowę i patrząc w niebieskie tęczówki.
- Myślę, że...- powiedział, odkładając ramkę na stół i pochylając się w kierunku jego ucha -...jest coś co możesz zrobić - wyszeptał i wstał kierując się do wyjścia z kuchni.
Czarne oczy śledziły jego sylwetkę, która chwilę później zniknęła z ścianą, a kroki ustały. Wstał z krzesła i w tym samym momencie zza ściany wyłoniła się opalona ręka, trzymająca definitywnie, jeszcze tak niedawno temu znajdującą się na ciele blondyna, koszulkę.
Brunet uśmiechnął się cwanie pod nosem i ruszył w tamtym kierunku, podnosząc po drodze bluzkę leżącą na ziemi, to samo robiąc z kolejnymi rzeczami napotkanymi na swojej trasie. Ostatnia rzecz jaką podniósł znajdowała się przed drzwiami łazienki i nosiła nazwę "bokserki". Jego uśmiech się powiększył i wślizgnął się do pomieszczenia, także już pozbawiony odzienia, zamykając za sobą drzwi. Podszedł do kabiny, w której leciała już woda, a przez nie do końca zaparowaną szybę widać był sylwetkę blondyna. Rozsunął drzwi dołączając do chłopaka. Objął go delikatnie w pasie zostawiając mokry ślad po pocałunku na jego karku. Wyłapał na jego twarzy uśmiech zadowolenia.
- Myślałem, że nie miałeś ochoty - mruknął, przygryzając jego ucho
- Jakoś mnie naszło, poza tym po dzisiejszym dniu potrzebuję się zrelaksować - odparł odwracając się przodem do czarnowłosego - Uważaj tylko na mój opatrunek - mruknął i pocałował go, lekko, niespiesznie w usta.
- Czy to jedyne ograniczenie? - zapytał zmysłowo i zjechał powoli dłońmi na jego pośladki, a w odpowiedzi usłyszał tylko ciche westchnięcie i dostał kiwnięcie głową. Chwilę później zatopił się w morelowych wargach, unosząc go i zmuszając do splecenia nóg na jego plecach.  Odwrócił się i błyskawicznie oparł go o ścianę. Zimne kafelki zetknęły się rozgrzaną skórą, opalonych pleców, a z ust wydarło się sapnięcie. Pocałunek z każdą chwilą się pogłębiał, a palce bruneta zapuszczały się w coraz to dalsze zakamarki. Blondyn wciągnął głęboko powietrze gdy jeden z nich wdarł się do jego wnętrza, przedostając się powoli przez zaciśnięte mięśnie. Jego oddech stał się cięższy kiedy dołączyły do niego kolejne dwa palce, rozciągając odpowiednio.  Usta czarnookiego zabłądziły gdzieś na jego szyi, a druga ręka pieściła sutki.
- Co chcesz żebym teraz zrobił? - zapytał seksownie, jak tylko niebieskooki zaczął poruszać niecierpliwie biodrami.
- Chcesz żebym...Ci powiedział? - wyjęczał, trzymając się mocno szyi kochanka i patrząc mu w oczy.
- Tak...chcę to od Ciebie usłyszeć...wyraźnie - szepnął w jego usta, zawieszając sobie jego nogę na zgiętej w łokciu ręce.
- Wejdź we...mnie - wystękał, patrząc intensywnie w grafitowe tęczówki - Głęboko - wyszeptał w usta i zatopił się w nich gdy tylko poczuł w sobie pulsującą męskość. Automatycznie zacisnął mięśnie, wywołując jęk u bruneta, po czym pozwolił mu na dalszą penetrację rozluźniając się powoli i rozkoszując intensywnością doznania.
Co chwila wzdychał cicho, oddychając coraz płycej. Z trudnością utrzymywał nogę na biodrze Uchihy, przekładając siłę na ręce. Czarnowłosy czując, że spełnienie jest blisko, sięgnął dłonią do uwięzionej między ich brzuchami, erekcji. Złapał ją mocno i zaczął powoli poruszać ręką, w tym samym czasie pogłębiając ruchy bioder i próbując dotrzeć do czułego punktu w ciele Uzumakiego. Chłopak oddychał coraz bardziej spazmatycznie, poddając się całkowicie bladym dłoniom, zwłaszcza tej jednej, która zaczęła szybciej poruszać się na jego męskości, doprowadzając go do szaleństwa.
- Nn...Tak! - sapnął z desperacją próbując utrzymać się na kochanku - Sasuke...głębiej - wydyszał, patrząc zamglonymi oczami na bruneta. ten uśmiechnął się kątem warg i pogłębił swoje ruchy, czyniąc je także silniejszymi
- Naruto...moja ręka...już...- wysapał z trudnością i postanowił przyspieszyć tępo.
Chwilę później poczuł zaciskające się mięśnie, a na dłoni nasienie kochanka. Pocałował go mocno, poruszając się w nim chaotycznie. Sam doszedł rozlewając się w nim i oddychając płytko. Dopiero teraz poczuł zaciśnięte palce na jego ramionach i ciepły, nierównomierny oddech w okolicach szyi. Puścił jego nogę i zjechał po kafelkach, klękając, tym samym pozwalając Uzumakiemu usiąść na nim okrakiem i się rozluźnić.
Wysunął się z niego i odetchnął głęboko opierając swoje czoło na jego czole. Przypatrywał się długim rzęsom, które były zwieńczeniem powiek, zakrywających tęczówki. Po chwili uniosły się ukazując przepiękny, zamglony lazur.
- Ręka mi zdrętwiała - westchnął - Myślałem, że Cię upuszczę - zaśmiał się, a w ślad za nim poszedł blondyn.
- Chyba mi się ostatnio...przytyło - zachichotał i pocałował go lekko, chowając się w jego szyi.

5 komentarzy:

 1. Coś mi się wydaje, że lubisz, jak Sasuke jest winny i przeprasza Naru :d hehe.
  A ta akcja.. myślałam, że Uchiha nie wyrzuci Blondaska.. fajnie, fajnie

  OdpowiedzUsuń
 2. ~Ayami-san
  24 czerwca 2009 o 22:51
  boska notka. a szczególnie gorąca scena pod prysznicem xDDD talentu Ci nie brakuje… a może by tak dodać jakąś osobę trzecią, która mogłaby zagrozić związkowi Naruto i Sasuke? byłoby ciekawie… xDD już czekam na następną notkę. Pozdrawiam ; )

  ~Aisza
  24 czerwca 2009 o 22:55
  Notka przecudna , najbardziej podobała mi się scenka pod prysznicem chyba wiadomo dla czego.Znalazłam kilka błędów ortograficznych , ale to wiadomo człowiek to nie maszyna i każdemu mogą się zdarzyć i nie zabierają uroku tekstowi ;)

  ~Silje~chan
  24 czerwca 2009 o 22:57
  Yeaaah, kocham Cię normalnie xDUśmiałam się nieźle, czytając tę notkę ;D,, – To skąd się tu wziąłeś?- Z samochodu” hahahahah xDD ten tekst mnie rozwalił xDOczywiście, jako zagorzałej fance yaoi najbardziej podobała mi się akcja pod prysznicem ;D w sumie, nie sądzę, aby teraz Sasuke miał spać na kanapie, choć po Naruto wszystkiego się można spodziewać ^^Spodobała mi się również ta ramka, którą Sasuke podarował Naruto. To był taki… Miły gest. A u Uchihy takie rzeczy się rzadko zdarzają xD Choć właściwie i tak już się zmienił, sam to przyznaje ;)I wiesz? Ja również lubię, kiedy ktoś opisuje miejsca, a nie tylko to, co dzieje się z bohaterami. Wtedy jest łatwiej, a przede wszystkim lepiej wczuć się w daną sytuację ^^No, nie przeciągając, czekam na nową notkę ^^A właśnie! Dziękuję za słowa uznania, które załączyłaś w tekście przed notką. Arigatou ;*No nic, pozdrawiam gorąco i do następnej notki u mnie, bądź u Ciebie ^^

  ~SasuNaru_HoroRen
  24 czerwca 2009 o 23:29
  Witaj droga Siruwio!Taka wena powinna dopadać Ciebie wszędzie, kiedy trzymasz w ręku pióro lub masz włączonego worda :)Dzisiejsza nocia była grejt, uwielbiam przekomarzanie się Naruciaka z Sasuke, który jak zawsze, ma problemy z okazywaniem uczuć i zachowaniem się „odpowiednio” w pewnych sytuacjach… I widzę, że nasz blondasek lubi „małe co nieco” na uwieńczenie dnia hehe… No i także chciałbym dostawać takie kary od swojej drugiej połówki :PTrzymaj tak dalej, a ilość czytelników nieraz Cię zaskoczy:)Pozdrawiam.

  ~Ewita-san
  24 czerwca 2009 o 23:29
  Całuski za powiadomienie i reklamę :* :D Notka full-wypaśna w końcu zawierajęca…hmm…sceny erotyczne ^^ Naruto naprawdę świetnie zareagował na różnice w wyglądzie Shikamaru nie wspominając już o jego refleksie z tym związanym :) Ale i tak najbardziej podobał mi się pomysł ,,ścieżki miłości” prowadzącej do łazienki, a raczej osoby się w niej znajdującej XD ( innymi słowy, pełen szacuneczek za grę wstępną :* ) Ten pomysł będę musiała sama kiedyś sprawdzić ;D Pozdrawiam Ewita-san

  ~lanjeli
  25 czerwca 2009 o 00:04
  Aj tam. Za szybko mu wybaczył. Trzeba było niesfornego panicza Uchihe dłużej przetrzymać w niepewności i wywołać w nim wyrzuty sumienia godne człowieka, który kopnął szczeniaka! Bła ha ha! * zboczony błysk w oku* Wtedy to wybaczania byłoby bardziej… Spektakularne xD Ale i tak było dobrze. I.. Ojej! Shikamaru z rozpuszczonymi włosami ^^

  ~Cloud
  25 czerwca 2009 o 00:29
  Wspaniały rozdział. bardzo mi się podobała i to bardzo, bardzo. Naruto mrauł umisz prowokować Sasuke do hard’u xD. No i już się nie mogędoczekać następnej noteczki. Pozdereczki :*:*:*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 3. ~Arika-chan
  25 czerwca 2009 o 00:41
  Kyaaaaaaaaaaa!!! *dziki krzyk xD* Ja się bardzo cieszę z pani cudownej weny! Bo ta notka była boska! <3 Yaay *__* Jak oni się słodko kłócą x33 A scena pod prysznicem … mmm xD miodzio xD więcej takiego wybaczania … *henaiowy śmiech :D:D*Hmm zastanawiam sie tylko jak wygląda Shika w rozpuszczonych włosach … ;) I bardzo podobał mi się tekst :-To skąd się tu wziąłeś? – Z samochodu.:D:D Boskie xDAa i tak wgl to podobało mi się jak Sasiu pojechal na grób mamy :( jeej kochany <33 No ogólnie to notka była zajebi.ście zajebi.sta ! O! :D Nic dodac, nic ując ! Mistrzostwo :DPozdrawiam i czekam na new ;** I życzę całkowitego powrotu do zdrowia ;*

  ~-vvv
  25 czerwca 2009 o 09:53
  Moze ktos mi narysuje schemat jak oni się dupczyli w tym czapteze bo jakos ne moge tego sobie wyobrazic

  ~-vvv
  25 czerwca 2009 o 11:01
  Acha i podziw dla autorki ze ma odwagę pisać takie opowiadanie, moi rodzice jak by dowiedzieli się ze takie cos piszę to rozwali by komputer a mnie do psychiatryka wysłali, więc pełen szacunek z mojej strony.

  ~ikuko
  25 czerwca 2009 o 11:41
  yatta~~ ! :D Coś odmiennego od ciągłych kłótni, a z takim samym rezultatem – genialną notką ! :33 Czekam na neeext ;)

  ~Boogie
  25 czerwca 2009 o 12:06
  Świetne!! Haha…Sasuke i Naruto są niesamowici… jeden drugiego poucza itp. xD ale ma ubaw… a teraz krytyka…XD literki zjadasz XD i po krytyce XD

  ~Silje~chan
  25 czerwca 2009 o 16:06
  Ohayo ^^ *macha rączką*Wiem, że jestem natrętna, ale no, nie mogę marnować łaskawej weny xDTak, właśnie tym oto powyższym stwierdzeniem, chciałam olśnić Cię, że na moim blogu pojawił się już rozdział 2 ^^Zapraszam serdecznie i proszę o szczerą opinię na jego temat ;)Pozdrawiam gorąco ;*[ http://there-is-still-tomorrow.blog.onet.pl/ ]

  ~Sanu
  25 czerwca 2009 o 19:31
  Po pierwsze, aż musze to napisać, do pani -vvv, nie każdy ma lat poniżej iluś tam i jest kontrolowany przez rodziców. Wyobraź sobie, że niektórzy są pełnoletni… Co do psychiatryków, to rozwala mnie taka zaściankowość. Jakbyś pisała coś na kształt Harlekina też by cię tam wysłali? Ehhh, ta tolerancja i obłuda. No ale przechodząc do komentarza właściwego. Ciekawe czy nadal Naruto będzie kazał Sasuke spać na kanapie:D I ten jego ostatni tekst mnie rozwalił: przytyło mi się:P Uzumaki zaczyna pokazywać na co go stać, to zrzucanie ubrań po drodze, no no… Rozdział jak zawsze bardzo mi się podobał, uwielbiam ten klimat i życzę weny:)

  ~Elbereht
  26 czerwca 2009 o 00:07
  Shikamaru jest jedną z moich ulubionych postaci, dlatego cieszyłam się jak dziecko, że właśnie do niego zawędrowali, chociaż z tego co pamiętam Sasuke myślał o Inuzuce. Jak zwykle pomocny, jak zwykle myślący jakie to upierdliwie i nowość rozpuszczone włoski hihi. Dobrze, że trochę naprowadził Naruto na właściwy tor, bo to chyba on pomógł mu zauważyć, co czuł i myślał Uchiha. Sam Sasuke… Dobrze, że pojechał na cmentarz wtedy dało się zobaczyć jego trochę inne oblicze jak rozmawiał z mamą. Sama nie wiem, czy tak szybko wybaczyłabym draniowi nawet gdybym rozumiała czemu to zrobił, ale gdyby spojrzał na mnie takimi oczkami przepełnionymi skruchą to na pewno. Scena pod prysznicem hmm zastanawiam się, czy Sasuke na pewno będzie spał na kanapie hihi I chyba lubisz opisywać seks w wodzie, bo to już druga jak dobrze pamiętam:) Końcówka mnie rozwaliła trochę mi się przytyło hihi Rewelacyjna naprawdę. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. ~Koko
  26 czerwca 2009 o 11:58
  No więc tak. Początek bardzo fajny :] Rozmowa Nary z Naruto, kiedy Shika powiedział blondynowi, że to jego facet to się po prostu rozpływałam *.* I później jak Naru wrócił do domu, uroczo doprawdy uroczo ^-^ a jak zaczął rozrzucać ubrania xDAle jak się kochali czułam jakbym czytała powtórkę z rozrywki. Może się za bardzo czepiam no ale naprawdę opisywałaś już tę scenę jak się kochali pod prysznicem no i no… to było bardzo podobne. Wiem, wiem pewnie powiesz, że najpierw chciałam żebyś opisała ich stosunek, no a teraz wybrzydzam i humory pokazuję. Wydaje mi się, jednak, że lepiej byłoby opisać jak to robią na kanapie, na stole, no nie wiem, prysznic teraz już mi się nudny wydał. Mam nadzieję, że się na mnie nie pogniesz jak ci to napisałam, ale musiałam powiedzieć co mi na wątrobie siedzi. Pozdrawiam cię serdecznie!

  ~kostos
  26 czerwca 2009 o 13:56
  cudna notka… a zwlaszcza scena pod prysznicem xD bosko to opisalas… to bylo takie… takie… no nie wiem jak to nazwac :)mam prosbe do ciebie.a mianowicie czy dalabys notke 4 lipca tak w ramach prezentu urodzinowego?? nie moge sie doczekac nexta normalnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ~Kashiya-chan
  26 czerwca 2009 o 19:59
  aj, sorki, sorki, spóźniłam się trochę.hee, dzięki, że się nie obraziłaś i fajnie, że nawet jakoś tam, nie wiem w jaki sposób, zmotywowałam.notka w niektórych momentach nawet mnie rozśmieszyła trochę, na przykład o kanapie. z Shiką to ja po prostu wiedziałam, że rozpuścił włosy, nakierowałaś mnie na to ich przeczesaniem przez Narę. wtedy myślałam od razu – to co, on włosy rozpuścił czy jak? no co za zbieg okoliczności…podobała mi się scenka z kadzidłami i modlitwą, taka przyjemna, wzruszająca wręcz.końca nie skomentuję, nie przepadam za hentai.co do Twojego pytania, chyba jest trochę lepiej, nie umiem dokładnie stwierdzić. z jednej strony nie miałam odczucia, że się nudzę, ale z drugiej teraz mam inny nastrój i to może przez to… no, ale nic, raczej wyszło lepiej ^^tyle że… mam małą prośbę. pisałaś kiedyś, że piszesz to opowiadanie spontanicznie, tak? nie wiem, może… może z tego zrezygnujesz? to znaczy… może posiedzisz jakiś czas, możesz wtedy nawet nie pisać, i może… pomyślisz odrobinę nad tym opkiem? ja wiem, że fajnie jest pisać o zwykłych sprawach (rozumiem, że ta książka zalicza się do poważnych rzeczy, ale wciąż wszystko idzie tak… spokojnie) i w ogóle, jednak po jakimś czasie to się staje… męczące. nie zrozum mnie źle, ja po prostu chcę Ci zaproponować, żebyś spróbowała wymyślić jakąś poważną akcję, jakiś główny wątek, coś, co dosadnie zagrałoby na emocjach czytelnika. zdaję sobie sprawę, że jako blogopisarka nie mam prawa nikogo pouczać, lecz jako czytelnik myślę, iż powinnaś wiedzieć, na co mam nadzieję i czego jakby oczekuję.eh, strasznie się zaplątałam. chodziło mi o to, żebyś wstrzymała się na jakiś czas z pisaniem dalszych części, żeby pomyśleć i znaleźć jakiś ciekawy, poważny (wzbudzający większe emocje) wątek (między Naruto i Sasuke), który mogłabyś rozwinąć i na nim się skupiać, nie tylko na błahostkach typu mała kłótnia. a jeżeli Ci się to nie uda, to przykro mi, ale myślę, że powinnaś skończyć to opowiadanie. wiem, że niektórzy mogą mnie za to zlinczować, ale według mnie to byłoby najlepsze rozwiązanie, bo, jak wiadomo, im bardziej się coś przedłuża po zakończeniu głównego wątku, tym bardziej cała praca traci na jakości, czego chyba nikt nie chce. takie przedłużanie na siłę, byleby nie skończyć, wcale nie pomaga Twojej historii, a tak naprawdę ona tylko na tym traci. wiem, końce są trudne, bo jak się do czegoś człowiek przywiąże, nawet do opka, to łatwo im skończenie z tym nie przychodzi, jasne, ale chyba lepsza chwila żalu niż powolne zaprzepaszczanie tak fajnej historii.kurde, znowu się plączę -.-ale wiesz, o co mi chodzi, nie?i znów mam nadzieję, że nie napisałam niczego złego.nie wiem, jak chcesz, to przemyśl (osobiście chciałabym, żebyś to zrobiła ^^), ale jak z góry wiesz, że się na to nie będziesz pisać, nie zmuszam (chociaż mam ochotę ^^’) :].

  ~Mara
  28 czerwca 2009 o 14:44
  a więc tak^^ Ja nie zawsze komętuje bo jestem leniem :D i zwyczajnie mi się niechce. Jednak ja zawsze czytam nowe notki ^^ Ja kocham to opowiadanie. To chyba ma w sobie jakis magnez^^ i mnie wciąga XD Ja uwielbiam twój styl pisania i zniecierpliwością czekam na news ^^ Buziaki

  OdpowiedzUsuń