poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Nowa strona na Facebooku

Chciałabym zaprosić wszystkich zainteresowanych do polubienia nowej forumowej strony na Facebooku.
Poprzednia strona zostaje opuszczona i wszelkie aktualizacje, które się tam pojawią, nie będą autorstwa obecnej administracji Forum SasuNaru. 

Masz jedną, nieodsłuchaną wiadomość.

Tytuł: Masz jedną, nieodsłuchaną wiadomość.
Długość: Drouble (Double Drabble)
Pairing: NaruSasu
Gatunek: AU
Uwagi: Ech...
Ostrzeżenia: Wielokropki.

***

Sasuke opadł na sofę, zostawiając bagaż nierozpakowany. Był wykończony. Zerknął jeszcze raz na palącą się w ciemnościach czerwoną lampkę i poczekał aż kobiecy głos automatycznej sekretarki odczyta wiadomość.

Niezapomniany

Tytuł: Niezapomniany
Długość: Triple drabble, 300 słów
Pairing: Nagron (Nasir x Agron)
Fandom: Spartacus: War of the damned
Gatunek: Dramat, Angst
Ostrzeżenia: SPOJLER
Uwagi: OMG, Dream, co żeś zrobiła? Nie wierzę, że to napisałam, że pierwszy w życiu angst trafił do fandomu Spartacusa. Z dedykacją dla Ciebie, Dream, bo to Twoja wina.

***

Nasir nigdy nie był delikatny. Pomimo zwodząco niegroźnej aparycji, zawsze miał w sobie niewykorzystane pokłady dzikości, które sukcesywnie zostały zepchnięte na samo dno jego świadomości. Nieodłączną częścią bycia niewolnikiem, był brak woli walki, własnych marzeń oraz roszczenia sobie prawa do własnego życia. Dlatego, gdy zerwany został łańcuch trzymający go na uwięzi, otwierając przed nim zupełnie nowe możliwości, naturalnym jego odruchem była ucieczka przed tym, co zostało zatarte i zapomniane.